Šī sadaļa vēl ir rakstīšanas procesā.

Par mums!

kas īsti notiek tagad?

Vēsture

Kā sākās?

Sākums šim radio ir 2004. gada 3. augustā. Tad pirmo reizi tikai palaista mp3 straume ar miksiem. Uz to brīdi radio nosaukums bija "Megamix Radio". Radio darbojās pavisam vienkārši. Winamp shuffle režīmā spēlēja dažādus miksus un izmantojot Shoutcast tas tika straumēts internetā.

Pagāja laiks un izdomāju nosaukumu mainīt uz NonStop Mixes Radio. Kādis pāris gadis šāds nosakums noturējās līdz izdomāju, ka tas ir par garu. Tad arī radās jau tagadējais nosaukums RadioNSM. Tajā laikā vēl NSM atšifrējās kā NonStop Mixes, bet tā kā spēlēta tiek arī nemiksēta mūzika, tad NSM atšifrējas kā NonStop Music. Bija doma joka pēc atšifrējumu likt Nav Slikta Mūzika, bet nu tas tā.

Pirmie DJi

Kādu dienu man uzrakstīja tāds Dj Nākotne un jautāja kā var uzspēlēt tiešraidē. Uz to brīdi nekas tāds nebija izveidots tāpēc teicu, ka pie tā piestrādāšu. Starp citu, liels paldies šim DJam, jo viņš stipri pavirzīja RadioNSM lietas uz priekšu. Īsā laikā uztaisīju primitīvu iespēju iet ēterā. Neilgi pēc tam sāka pieteikties vēl DJi un tad radās nepieciešamība pēc organizēta DJu spēlēšanas grafika. Tad arī izdomāju pārtaisīt esošo mājaslapu tobrīd nsm.no-ip.org) un iegādāties attiecīgu domēnu (radionsm.lv). Lapa tika uztaisīta, DJi spēlēja ēterā pēc grafika. Uz to brīdi klausītāju rekordu (36) ieguva Dj Skudriņa. It kā nav daudz, bet mums tas bija daudz.

Darbības beigas?

2010. gadā bez RadioNSM man bija vēl divi projekti. Radās nepieciešamība pāriet uz linux serveri. Diemžēl Radio programmatūra nebija saderīga ar linux operētājsistēmu. Lai atrastu alternatīvas bija nepieciešams laiks, kura tajā laikā nebija. Tas viss lēnām noveda pie tā, ka izlēmu slēgt RadioNSM projektu. Tā arī notika 2010. gada decembrī. Pēdējā dziesma bija "Boney M. - The Carnival Is Over".

Otrā elpa

Pagāja vairāk nekā gads un sāku arvien vairāk just, ka pietrūkst šis radio. Tad nu vienu dienu (kautkur 2012. gada sākumā) saņēmos un sāku meklēt kā savu radio sistēmu uztaisīt un palaist uz linux.